<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=730532670978931&ev=PageView&noscript=1"/>
Logo Food Design

Diety

W Food Design projektujemy diety pudełkowe specjalnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Nasz catering dietetyczny składa się z dań, które zachwycą Cię nietuzinkowym smakiem oraz kunsztem przygotowania.

Diety z wyborem menu

Ty decydujesz, które posiłki będą w Twojej diecie. Komponuj swoje unikatowe menu, wybierając spośród propozycji świeżych i pysznych dań opartych o najwyższej jakości składniki. Zamów dietę z wyborem menu i ciesz się ulubionymi smakami każdego dnia. To, co nakładasz na swój talerz, decyduje o jakości Twojego życia. Wybór menu jest możliwy pomiędzy posiłkami z diet Zbilansowanej, Vege, Niskie IG oraz Low Carb.

Diety specjalistyczne

Wybierz dietę dopasowaną do Twoich potrzeb. Przygotuj się na energię i dobre samopoczucie płynące z każdej porcji. Diety ułożone przez naszych dietetyków oparte są na naturalnych, wysokojakościowych i odpowiednio zbilansowanych produktach. Wszystkie posiłki zawierają odpowiednio dobrane proporcje składników odżywczych, dopasowane do celu diety. Nie wiesz która dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Skontaktuj się z nami. Pomożemy w wyborze diety.